Kodėl rekomenduojama skiepytis vakcina Prevenar 13?

IMG 7817

Kas tai yra pneumokokinė infekcija? Tai ūmi bakterinė infekcija, galinti sukelti ypač nemalonias ligas tokias, kaip plaučių uždegimas, meningitas, angina, endokarditas bei kitas. Pneumokokine infekcija dažniausiai serga vaikai iki 5 metų amžiaus bei vyresni nei 65 metų asmenys. Infekcija plinta oro lašeliniu būdu, patenka į kvėpavimo takus ir sukelia jų uždegimą. Pagrindiniai pneumokokinės infekcijos požymiai yra šie - kosulys, dusulys, karščiavimas. Gali pasireikšti skausmas krūtinės srityje. Pneumokokinės infekcijos požymius galima lengvai supainioti su kitomis bakterijų sukeltomis ligomis, nes klinikinė eiga labai panaši. Ligos eiga itin sunki, todėl pavojinga žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis.

Skaityti daugiau >>>

Nuo lapkričio mėnesio siūlome Jums kokybiškas Profilaktinių sveikatos patikrinimų paslaugas.

nauja vilnia

Detaliau apie profilaktinius sveikatos tikrinimus >>>

Informacija būsimoms mamytėms

msa logoKviečiame apsilankyti paskaitėlėje „Mūsų rūpestis - sveikas mažylis“, kuri vyks antradieniais 13 val. Naujosios Vilnios poliklinikoje (I aukštas 105 kab.) Pasirinkite vieną iš šių datų: 2017 m. spalio 24 d., gruodžio mėn.19 d. Paskaitos trukmė 2 val.

Paskaita nemokama! Prašome iš anksto registruotis šiuo adresu:

www.sveikasmazylis.lt

skiepai skelbimasDaugiau informacijos  >>>

IMG 1723 Nuo spalio 2 d. 0,75 etato krūviu dirba gydytojas radiologas Stasys Vaičiulis.  Registracija suaugusiųjų registratūroje.

chirurgasPoliklinikoje nuo rugsėjo 25 d. 1 etato krūviu dirba gydytojas chirurgas Romualdas Gružauskas.

Registracija suaugusiųjų registratūroje.

PuchasPoliklinikoje nuo spalio 2 d. pradeda dirbti 1,25 etato akušerė-ginekologė Valentina Puchas.

Gydytoja dirbs pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais nuo 7.00 iki 17.30 val. (pietų pertrauka 11.00–11.30,14.45–15.15); ketvirtadieniais nuo 7.00 iki 13.30 val. (pietų pertrauka 10.00–10.30); penktadieniais  nuo 13.00 iki 20.00 val. (pietų pertrauka 15.45–16.15).

echoskPoliklinikoje nuo rugpjūčio 28 d. pradeda dirbti gydytoja echoskopuotoja Janina Lazutkienė. Registracija suaugusiųjų registratūroje.

DSC 0539Poliklinikoje nuo rugsėjo 5 d.  pacientų patogumui budinčio gydytojo paslaugas teiks, skubius atvejus konsultuos  medicinos mokslų daktaras, vidaus ligų gydytojas Kęstutis Jokimaitis.

Dirbs 103 kabinete antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 7.00 iki 17.00 val.(Pietų pertrauka 11.00–11.30 val.)

cumakov Poliklinikoje nuo rugpjūčio 28 d. dirba šeimos gydytojas Sergej Čumakov.
Porinėmis dienomis nuo 7.00 iki 13.30 val. (Pietų pertrauka 11.00–11.30 val.)
Neporinėmis dienomis nuo 13.30 iki 20.00 val.(Pietų pertrauka 16.30–17.00 val.)​
BogusinskaitePoliklinikoje nuo rugpjūčio 21 d. dirba šeimos gydytoja Diana Bogušinskaitė.
Porinėmis dienomis   nuo   8.00 iki 14.30 val. (Pietų pertrauka 11.00–11.30 val.)
Neporinėmis dienomis nuo 12.00 iki 18.30 val. (Pietų pertrauka 15.30–16.00 val.)​

POLIKLINIKOS NE DARBO METU PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS TEIKIAMOS:

VšĮ CENTRO POLIKLINIKOJE

(Pylimo g. 3, 105 kab., tel.: (8 5) 251 4063 / 4058)

PAS GYDYTOJUS ODONTOLOGUS REGISTRUOJAMA KASDIEN!

Pas gydytojus odontologus registruotis galima:

internetu
telefonu (8 5)  260 6867

atvykus į Odontologijos registratūrą

Būtinoji pagalba pacientams teikiama:

darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 19.00 val.

šeštadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

Poliklinikos ne darbo metu prašom kreiptis į Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio kliniką, adresu Žalgirio g. 117, Vilnius

telefonas (8 5)  272 1781

Siūlome darbą:

Šrifto dydis:

Skelbimo įvadas :

VšĮ Naujosios Vilnios poliklinika daug dėmesio skirianti paslaugų prieinamumui bei kokybei, kviečia prisijungti prie komandos:

GYDYTOJĄ NEUROLOGĄ (1,0 pareigybės darbo krūviu)

• pacientų konsultavimas bei kokybiškų paslaugų teikimas pacientams;
  • savarankiškas darbas, pagal kompetenciją bendradarbiaujant su kitų specialybių gydytojais.

Reikalavimai:

• gydytojo neurologo profesinė kvalifikacija;

Gydytojas neurologas

Kontaktinė informacija :

Kontaktinis asmuo: Daumantė Baranauskienė, antrinio lygio paslaugų skyriaus vedėja, telefonas (8 5) 260 6716.

Skelbimo įvadas :

ŠEIMOS GYDYTOJĄ (1,0 pareigybės darbo krūviu)

Darbo pobūdis:

• pirminės ir tęstinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas poliklinikoje;

Reikalavimai:

• šeimos gydytojo profesinė kvalifikacija;

Šeimos gydytojas

Kontaktinė informacija :

Kontaktinis asmuo: Daiva Filipovičienė, direktoriaus pavaduotoja slaugai ir administravimui, telefonas (8 5) 260 6716.

Skelbimo įvadas :

GYDYTOJĄ PSICHIATRĄ (0,5 pareigybės darbo krūviu)

• pacientų konsultavimas bei kokybiškų paslaugų teikimas pacientams;

Reikalavimai:

• gydytojo psichiatro profesinė kvalifikacija;

Gydytojas psichiatras

VAIKU DIENAI PRANESIMAS   VPSC

Dalyvaukite gimdos kaklelio vėžio prevencijos programoje, skirtoje moterims nuo 25 iki 60 metų

lankst2