profilaktiniai

Ruošiama informacija apie gydytojų atostogas...

vaiku skyriaus atid

Rugsėjo 20 dieną, ketvirtadienį, Naujosios Vilnios poliklinikoje duris atvėrė naujas Vaikų ligų poskyris. Jaukią ceremoniją vedė aktorius Giedrius Arbačiauskas, naująjį Vaikų ligų skyrių palaimino Naujosios Vilnios Švč. M. Marijos Taikos Karalienės parapijos klebonas Eduardas Kirstukas. Į Atidarymo ceremoniją atvyko Seimo narė Monika Navickienė, išrinkta Naujosios Vilnios rinkimų apylinkėje, Naujosios Vilnios seniūnas Jurijus Gridiuško, Respublikinės Vilniaus psichiatrinės ligoninės direktorius prof. Dr. Arūnas Germanavičius, Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanapienė. Visiems susirinkusiems tris muzikinius kūrinius atliko M.K. Čiurlionio Menų mokyklos auklėtiniai. Šventės metu netrūko linksmų istorijų, juoko ir gerų emocijų. 

Vienas svarbiausių pokyčių – vaikų ligų gydytojų kabinetų iškėlimas iš seno, neatitinkančio šiuolaikiniams reikalavimams, korpuso, į pagrindinį poliklinikos pastatą. Mamytėms ir vaikučiams siūlome visas paslaugas: vaikų ir šeimos gydytojų konsultacijas, laboratorinius tyrimus ir kitų specialistų konsultacijas viename pastate. Vaikų ligų gydytojai įsikūrė pirmame poliklinikos aukšte, visi šeimos gydytojai – antrame. Labai patogu poliklinikoje lankytis visai šeimai – tėveliai gali gydytis pas šeimos gydytoją, o vaikučius gali konsultuoti tiek šeimos, tiek vaikų ligų gydytojas. 

Vaikų ligų poskyrio įrengimas – natūrali visų poliklinikos atnaujinimo darbų seka. Pavasarį pacientams duris atvėrė atnaujintas Šeimos medicinos centras, vestibiulis, didelė patogi registratūra, joje buvo įrengti specialūs langeliai neįgaliesiems. Poliklinikoje veikia patogūs liftai, – galima su vaikiškais ar neįgaliųjų vežimėliais patekti į bet kurį poliklinikos aukštą. 

Pirmame aukšte pasirūpinta Vaiko ir motinos kambariu, taip pat numatyta speciali vieta vežimėliams laikyti. Visi patogumai įgyvendinami siekiant geriau aptarnauti tiek mažuosius pacientus, tiek jų tėvelius.

VšĮ Naujosios Vilnios poliklinika savo patalpas atnaujino tam, kad galėtų įvykdyti SAM ir Vilniaus savivaldybės keliamus reikalavimus, jog pacientai pas šeimos gydytojus galėtų patekti per 7 dienas, o pas gydytojus specialistus per 30 dienų. Taip pat šeimos ir vaikų ligų gydytojams sudarytos sąlygos daugiau laiko skirti bendravimui su pacientais. Sujungtuose su gydytojų kabinetais slaugytojų kabinetuose atliekama dauguma bendrųjų paciento ištyrimo veiksmų, tokių kaip svėrimas, ūgio matavimas, regėjimo tikrinimas, o gydytojas daugiau laiko gali skirti aiškindamasis paciento nusiskundimus ir derindamas gydymą.  

Dedame visas pastangas, kad Naujosios Vilnios poliklinikos pacientai ne tik patys mielai lankytųsi mūsų gydymo įstaigoje, bet ir rekomenduotų savo giminaičiams bei draugams!

thank10
Aukštyn