webmail login sprite

profilaktiniai

Svarbi informacija pacientams:

SVARBU! Informuojame, kad nuo 2018-01-15 poliklinikoje nebedirba vidaus ligų gydytoja Marija Žarnovskaja, kurios apylinkės pacientai automatiškai perregistruojami naujai apylinkės šeimos gydytojai Ievai Juškytei.

Informacija gydytojos B. Machlinecienės pacientams!
Informuojame, kad 2018-01-05 gydytojos B. Machlinecienės pacientai automatiškai buvo perregistruoti jų apylinkės šeimos gydytojai Rūtai Urmonienei, kurią jos vaiko priežiūros atostogų metu pavaduos šeimos gydytoja Jelena Bogatyreva.

Gydytojos O. Šapienės pacientų dėmesiui!
Dėl vykdomų poliklinikoje remonto darbų šeimos gydytoja Olga Šapienė nuo 2018-01-08 dirbs 322 kabinete III aukšte. Gydytojos darbo valandos nesikeičia.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

uzs student

Jeigu studijuojate Europos Sąjungos valstybių narių aukštosiose mokyklose, tačiau nedeklaravote savo išvykimo iš Lietuvos ir laiku nepristatėte pažymos apie studijas į Vilniaus teritorinę ligonių kasą (toliau - VTLK), informuojame Jus, kad turėtumėte nedelsiant tuo pasirūpinti. 

Kodėl? Laiku nepristatę pažymos į VTLK, rizikuojate turėti problemų dėl nutrūkusio privalomojo sveikatos draudimo (toliau – PSD). 

Kuo tai gali pasireikšti? Valstybinė mokesčių inspekcija turi teisę išskaičiuoti PSD mokesčius iš studento arba pateikti sąskaitą jo tėvams pagal gyvenamąjį adresą. Jei grįžę į Lietuvą šventiniu laikotarpiu iš bet kurios Europos Sąjungos valstybės kreipsitės į savo polikliniką dėl asmens sveikatos  priežiūros paslaugų, Jūs – draustumo nesusitvarkę studentai, rizikuojate gauti sąskaitą už asmens sveikatos priežiūros paslaugas. 

Užsienyje studijuojančius asmenis arba jų tėvus maloniai kviečiame skambinti į VTLK ir įsitikinti, ar studijoms išvykęs asmuo yra apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu (turi draustumą). 

Kontaktai: Vilniaus TLK tel. 852120000 arba nemokama linija 870088888, daugiau informacijos: http://vilniaustlk.lt/index.php?id=43.

 

thank10
Aukštyn