Sertifikatai

VšĮ Naujosios Vilnios poliklinika galutinai užbaigė sertifikavimą, gavo pirminio lygio paslaugų skyriaus atitikties sertifikatą.sertifikatas odontsertifikatas antr lygiotsertifikatas kokybes vadyb

Gegužės 12-oji - Tarptautinė slaugytojų diena

dovaneleNaujosios Vilnios sveikatos apsaugos profesinė sąjunga pasveikino slaugytojas su Tarptautine slaugytojų diena. Padėkojo už kasdieninį darbą, profesionalumą ir meilę žmogui. Slaugytojoms gražiausius ir nuoširdžiausius sveikinimus atsiuntė ir Mickūnų gimnazijos 1-4 klasių moksleiviai. Kiekvienai slaugytojai padovanota atvirutė padaryta su meile vaikų rankomis.

Naujosios Vilnios poliklinika: apie racionaliai skirstomą biudžetą, investicijas ir komfortą pacientams

lsveikataPer pastaruosius kelerius metus Naujosios Vilnios poliklinika pradėjo keistis neatpažįstamai. Ypatingą dėmesį įstaiga skiria pacientų eilių trumpinimui, įrangos atsinaujinimui ir patalpų remontui. Visa tai poliklinikai pavyksta atlikti tik subalansavus ir racionaliai paskirsčius turimas lėšas.

Skaityti straipsnį portale lsveikata.lt >>>

VŠĮ RESPUBLIKINĖJE VILNIAUS PSICHIATRIJOS LIGONINĖJE AMBULATORIŠKAI ATLIEKAMI KOMPIUTERINĖS TOMOGRAFIJOS TYRIMAI

DSC0030Mieli pacientai,

Norime informuoti Jus, kad Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė 2016 m. įsigijo naują modernų TOSHIBA AQUILION LIGHTNING 16 sluoksnių aparatą, kuriame įdiegti pažangiausi šiuolaikiniai vaizdų gavimo, apdorojimo ir apšvitos dozės mažinimo protokolai, palengvinantys tyrimų diagnostiką bei ženkliai mažinantys nepageidaujamą pacientų apšvitą.

Skaityti daugiau: VŠĮ RESPUBLIKINĖJE VILNIAUS PSICHIATRIJOS LIGONINĖJE AMBULATORIŠKAI ATLIEKAMI KOMPIUTERINĖS...

Cukrinis diabetas arba cukraligė, yra viena iš labiausiai pasaulyje paplitusių neinfekcinių ligų ir viena didžiausių  mirties priežasčių išsivysčiusiose šalyse. Diabetas dažnai yra laikomas civilizacijos liga ir viena sudėtingiausių medicinos problemų.

Nuolatinis cukralige sergančiųjų mokymas, gera diabeto kontrolė garantuoja geresnius gydymo rezultatus. Tai padeda sulėtinti ar net sustabdyti komplikacijų progresavimą, gerina ligonio gyvenimo kokybę, trukmę, mažina grėsmę ligai progresuojant tapti invalidu.

Siekiant suteikti pacientams išsamesnę informaciją apie cukrinį diabetą bei pagerinti savikontrolę VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje įsteigta Diabeto mokykla ir diabetinės pėdos kabinetas.

Skaityti daugiau: VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje įsteigta Diabeto mokykla ir diabetinės pėdos kabinetas

Dalyvaukite gimdos kaklelio vėžio prevencijos programoje, skirtoje moterims nuo 25 iki 60 metų

webmail_login_sprite