Prekeivių žmonėmis taikinyje – vaikai. Savivaldybė ragina nelikti abejingais!

Vilniaus miesto savivaldybė, kartu su 12 kitų Lietuvos savivaldybių, jungiasi prie Vidaus reikalų ministerijos inicijuotos prevencinės kampanijos prieš prekybą žmonėmis. Planuojama, kad informacija apie įvairias prekybos žmonėmis formas iki metų pabaigos pasieks ne mažiau kaip milijoną Lietuvos gyventojų ir svečių. Prekyba žmonėmis yra itin šiurkštus nusikaltimas, pažeidžiantis žmogaus teises, laisvę ir orumą.

Skaityti daugiau: Prekeivių žmonėmis taikinyje – vaikai. Savivaldybė ragina nelikti abejingais!

Sertifikatai

VšĮ Naujosios Vilnios poliklinika galutinai užbaigė sertifikavimą, gavo pirminio lygio paslaugų skyriaus atitikties sertifikatą.sertifikatas odontsertifikatas antr lygiotsertifikatas kokybes vadyb

Gegužės 12-oji - Tarptautinė slaugytojų diena

dovaneleNaujosios Vilnios sveikatos apsaugos profesinė sąjunga pasveikino slaugytojas su Tarptautine slaugytojų diena. Padėkojo už kasdieninį darbą, profesionalumą ir meilę žmogui. Slaugytojoms gražiausius ir nuoširdžiausius sveikinimus atsiuntė ir Mickūnų gimnazijos 1-4 klasių moksleiviai. Kiekvienai slaugytojai padovanota atvirutė padaryta su meile vaikų rankomis.

Naujosios Vilnios poliklinika: apie racionaliai skirstomą biudžetą, investicijas ir komfortą pacientams

lsveikataPer pastaruosius kelerius metus Naujosios Vilnios poliklinika pradėjo keistis neatpažįstamai. Ypatingą dėmesį įstaiga skiria pacientų eilių trumpinimui, įrangos atsinaujinimui ir patalpų remontui. Visa tai poliklinikai pavyksta atlikti tik subalansavus ir racionaliai paskirsčius turimas lėšas.

Skaityti straipsnį portale lsveikata.lt >>>

VŠĮ RESPUBLIKINĖJE VILNIAUS PSICHIATRIJOS LIGONINĖJE AMBULATORIŠKAI ATLIEKAMI KOMPIUTERINĖS TOMOGRAFIJOS TYRIMAI

DSC0030Mieli pacientai,

Norime informuoti Jus, kad Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė 2016 m. įsigijo naują modernų TOSHIBA AQUILION LIGHTNING 16 sluoksnių aparatą, kuriame įdiegti pažangiausi šiuolaikiniai vaizdų gavimo, apdorojimo ir apšvitos dozės mažinimo protokolai, palengvinantys tyrimų diagnostiką bei ženkliai mažinantys nepageidaujamą pacientų apšvitą.

Skaityti daugiau: VŠĮ RESPUBLIKINĖJE VILNIAUS PSICHIATRIJOS LIGONINĖJE AMBULATORIŠKAI ATLIEKAMI KOMPIUTERINĖS...

Dalyvaukite gimdos kaklelio vėžio prevencijos programoje, skirtoje moterims nuo 25 iki 60 metų

webmail_login_sprite