Šrifto dydis:

Cukrinis diabetas arba cukraligė, yra viena iš labiausiai pasaulyje paplitusių neinfekcinių ligų ir viena didžiausių  mirties priežasčių išsivysčiusiose šalyse. Diabetas dažnai yra laikomas civilizacijos liga ir viena sudėtingiausių medicinos problemų.

Nuolatinis cukralige sergančiųjų mokymas, gera diabeto kontrolė garantuoja geresnius gydymo rezultatus. Tai padeda sulėtinti ar net sustabdyti komplikacijų progresavimą, gerina ligonio gyvenimo kokybę, trukmę, mažina grėsmę ligai progresuojant tapti invalidu.

Siekiant suteikti pacientams išsamesnę informaciją apie cukrinį diabetą bei pagerinti savikontrolę VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje įsteigta Diabeto mokykla ir diabetinės pėdos kabinetas.

Čia teikiama slaugytojo diabetologo konsultacinė pagalba suaugusiems ir vaikams. Be konsultacinės pagalbos teikiama ir diabetinės pėdos priežiūros paslauga į kurią įeina gydomasis pedikiūras.

image1 image2

Pirminę ir tęstinę konsultacinę pagalbą sergantiems cukriniu diabetu teikia slaugytojos diabetologės Irina Dobilienė ir Elena Radionova.

Diabetinės pėdos priežiūros ir gydomojo pedikiūro paslaugas teikia slaugytoja diabetologė Irina Dobilienė.

Paslaugos teikiamos pacientams, turintiems šeimos/ vidaus ligų gydytojo arba endokrinologo  siuntimą šioms paslaugoms.

Projektas „Sveikos šeimos ugdymas Naujosios Vilnios seniūnijoje – sveikas vaikas"

family nvp

Dalyvaukite gimdos kaklelio vėžio prevencijos programoje, skirtoje moterims nuo 25 iki 60 metų

webmail_login_sprite