2 procentai - parama

Šrifto dydis:

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pervedė Naujosios Vilnios poliklinikai 2% Gyventojo pajamų mokesčio lėšas!
Norime priminti, kad ir šiais metais kiekvienas Lietuvoje dirbantis ir mokesčius mokantis asmuo gali pervesti 2 procentus savo pajamų mokesčio ne pelno siekiančiai organizacijai.
Siūlome ir jums pasinaudoti Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymo numatyta galimybe ir paremti Naujosios Vilnios polikliniką!

Kodėl tai turėtume būti mes?
Jūsų parama yra labai vertinga mūsų įstaigai ir kas yra svarbu, kad ji tiesiogiai įtakoja Jus – mūsų pacientus. Jau daugiau nei 20 metų mes užtikriname poliklinikos teikiamų paslaugų kokybės tobulinimą bei puoselėjimą, o Jūsų parama leidžia mums kasmet siekti vis daugiau nei iš mūsų yra tikimasi.

2012m. gyventojai poliklinikai skyrė 5804 Lt paramą. 2013m. – 5281 Lt.

VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos darbuotojai ir administracija dėkoja gyventojams už suteiktą paramą ir tikisi praplėsti teikiamų paslaugų spektrą ir kokybę. Mes dirbame Jums.
Jūsų parama pagreitintų ir palengvintų numatytų darbų atlikimą.

Nuo ko pradėti?
Paramą galite pervesti, užpildę Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos prašymo formą (FR0512 02 versija):
1. Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą);
2. Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
3. Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui . Vilniaus gyventojų skyriaus adresas: Ulonų g. 2, LT-08245 Vilnius (įėjimas iš Apkasų g.).
Prašymo blankus (forma FR0512 02 versija) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose.
Prašymo pildymo taisyklės:
1. Formos viršuje įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą ir telefoną, pildymo datą (jokių kitų savo asmeninių duomenų nurodyti nereikia)
2. Mokestinis laikotarpis 2016
3. Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje): 2
4. Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis formoje): 124246043
5. Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą (6S laukelis formoje): pažymėti X
6. Mokesčio dalies dydis (E4 laukelis formoje): 2%
Pastaba: E5 laukelis prašymo formoje pildomas, nusprendus pajamų mokesčio dalį skirti paramos gavėjui ilgiau kaip vienerius metus. Tokiu atveju E5 laukelyje turi būti įrašomi laikotarpio pabaigos metai, t. y. paskutinis mokestinis laikotarpis, kurio pajamų mokesčio dalį prašoma pervesti.

Projektas „Sveikos šeimos ugdymas Naujosios Vilnios seniūnijoje – sveikas vaikas"

family nvp

Dalyvaukite gimdos kaklelio vėžio prevencijos programoje, skirtoje moterims nuo 25 iki 60 metų

webmail_login_sprite