Projekto "Sveikos šeimos ugdymas Naujosios Vilnios seniūnijoje – sveikas vaikas" uždarymas

 

IMG 5150x2014 m. gruodžio 17 d. VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje vyko PROJEKTO uždarymo renginys (programos vertinimas pagal iškeltų uždavinių įgyvendinimą), kuriame dalyvavo mūsų poliklinikos specialistai, projekto partneriai ir svečiai (iš viso 25 žmonės).  Susitikimo metu buvo pristatyta Partnerių „namų užduotys“, bendradarbiavimo pasiūlymai ateinantiems metams. Dalyviai aktyviai diskutavo apie padarytus darbus ir apie tai, ką galima būtų dar nuveikti...

Skaityti: Projekto "Sveikos šeimos ugdymas Naujosios Vilnios seniūnijoje – sveikas vaikas" uždarymas

Apie projektą „Sveikos šeimos ugdymas Naujosios Vilnios seniūnijoje – sveikas vaikas" žiniasklaidoje:

Kas jaudina šių dienų jaunuolį?

PICT0042web   2014 m. gruodžio 03 d. 15.30 val. į VšĮ Naujosios Vilnios polikliniką (1 a., 105 kab.), į terapinę paauglių grupę atvyko ir Projekto „Sveikos šeimos ugdymas Naujosios Vilnios seniūnijoje – sveikas vaikas" Partneris - Vilniaus miesto 4 –o PK viršininkas I. Vološinov.
Užsiėmimo tema: „Pamąstyk ir suprasi, kad rūkyti neverta... Ar pasaulis iš tiesų „toks baisus"? „Proto" virusai ir kiti žalingi įpročiai".

   Užsiėmimo metu susirinkusiems paaugliams 4-o PK viršininkas įdomiai dėstė mintis apie žalingų faktorių įtaką jaunam žmogui, atsakomybę. Paaugliai įsitraukė į diskusiją apie tai, kaip užkirsti kelią žalingų įpročių vartojimui ir t.t..

Skaityti daugiau: Kas jaudina šių dienų jaunuolį?

Penki veiksmingi būdai, kurie padės atsipalaiduoti. Gyvenkime sveikai. Maisto produktai, kurie reikalingi žmogaus organizmui

   Projektas "Sveikos šeimos ugdymas Naujosios Vilnios seniūnijoje - sveikas vaikas" netrukus pasieks finišą (PS.: 2014.12.17 d. 15.30 val.- uždarymas), o 2014.12.10 d. 15.30 val. visi, kas domisi sveika gyvensena, atvyko į paskaitą: "Penki veiksmingi būdai, kurie padės atsipalaiduoti. Gyvenkime sveikai. Maisto produktai, kurie reikalingi žmogaus organizmui".

   Pranešėjai: kineziterapeutė Daiva Piekautienė ir gydytoja pediatrė Ala Aleksejeva.

Skaityti daugiau: Penki veiksmingi būdai, kurie padės atsipalaiduoti. Gyvenkime sveikai. Maisto produktai, kurie...

Seminaras „Žaros“ vidurinėje mokykloje

img22014 m. lapkričio mėn. 19 d. 15.00 val. "Žaros" vidurinėje mokykloje lankėsi VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos kineziterapeutė Daiva Piekautienė. Jos pranešimo tema: "Fizinio aktyvumo svarba jauno žmogaus gyvenime".

Skaityti daugiau: Seminaras „Žaros“ vidurinėje mokykloje