Kas jaudina šių dienų jaunuolį?

Šrifto dydis:

PICT0042web   2014 m. gruodžio 03 d. 15.30 val. į VšĮ Naujosios Vilnios polikliniką (1 a., 105 kab.), į terapinę paauglių grupę atvyko ir Projekto „Sveikos šeimos ugdymas Naujosios Vilnios seniūnijoje – sveikas vaikas" Partneris - Vilniaus miesto 4 –o PK viršininkas I. Vološinov.
Užsiėmimo tema: „Pamąstyk ir suprasi, kad rūkyti neverta... Ar pasaulis iš tiesų „toks baisus"? „Proto" virusai ir kiti žalingi įpročiai".

Užsiėmimo metu susirinkusiems paaugliams 4-o PK viršininkas įdomiai dėstė mintis apie žalingų faktorių įtaką jaunam žmogui, atsakomybę. Paaugliai įsitraukė į diskusiją apie tai, kaip užkirsti kelią žalingų įpročių vartojimui ir t.t..

Vilniaus m. 4-o PK viršininkas Igor Vološinov patvirtino, kad „Naujosios Vilnios poliklinikos projektas tikrai yra vertingas savo siekiu, prasme, programomis ir ypač naudingas šeimoms. Pasak jo, vykdant šią priemonę, yra formuojamas stipresnis šeimos pagrindas, tampresnis tėvų ir vaikų ryšys, dėl to visuomenė tampa sveikesnė visais atžvilgiais, o tai turi įtakos saugiai aplinkai kurti.

Projekto „Sveikos šeimos ugdymas Naujosios Vilnios seniūnijoje – sveikas vaikas" koordinatorė, gydytoja – vaikų ir paauglių psichiatrė

Jolanta Trinkūnienė