Pirminio lygio paslaugų skyrius

Šrifto dydis:

Pareigos

Vardas, pavardė

Kabinetas

Telefonai

Pirminio lygio paslaugų skyriaus vedėja

Olga Šapienė

210 kab.

tel. 205 5434

Pirminio lygio paslaugų skyriaus vyresnioji slaugytoja

Ina Sadovskaja

308 kab.

tel. 205 5389

Procedūrų kabinetas

Lina Godovščikova

Valentina Suckel

307 kab. tel. 205 5437

Apylinkės vidaus ligų gydytoja

apylinkės b. p. slaugytoja

Marija Žarnovskaja

Teresa Macijevska

201 kab.

tel. 205 5442

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Viktorija Čepienė

Danuta Jankovska

Apylinkės vidaus ligų gydytoja

apylinkės b. p. slaugytoja

Ada Siniuc

Elena Šideikienė

202 kab.

tel. 205 5438

Šeimos gydytoja
apylinkės b. p. slaugytoja

Veslava Buzan

Žana Stefanovičienė

Birutė Prievelienė

203 A kab.

tel. 2053167

Šeimos gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Olga Šapienė

Danutė Šešelgytė

210 kab.

tel. 205 5434

Apylinkės vidaus ligų gydytoja

apylinkės b. p. slaugytoja

Aldona Anikevičienė

Lilija Fačik

301 kab.

tel. 205 5435

Apylinkės vidaus ligų gydytoja

apylinkės b. p. slaugytoja

Angelė Zubauskienė

Danutė Šešelgytė

207 kab.

tel. 260 6879

Šeimos gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Brigita Machlinecienė

Liucija Barštienė
Apylinkės vidaus ligų gydytoja
apylinkės b. p. slaugytoja

Gražina Vingilytė

 Glafira Popova
304 kab.  tel. 205 5273 

Šeimos gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Sergej Čumakov

Leokadija Kazakova

Apylinkės vidaus ligų gydytojas
apylinkės b. p. slaugytoja
Kazimiras Bublevič
Valentina Pyž
302 kab. tel. 205 3118
Budintis gydytojas
apylinkės b. p. slaugytoja

Kęstutis Jokimaitis

Evelina Dovgialo

103 kab.  tel. 205 3043

Šeimos gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Diana Bogušinskaitė

Birutė Prievelienė
208 kab.  tel. 205 5385
Chirurgijos poskyris:

Gydytoja chirurgė

b. p. slaugytoja

Rūta Tautavičiūtė

Violeta Veromej

320 kab.

tel. 267 5779

Gydytojas chirurgas

b. p. slaugytoja

Romualdas Gružauskas

Halina Macutkevič

322 kab.

tel. 205 3116

Vaikų ligų poskyris:

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Aldona Arbašauskienė
Irena Maskajeva
102 kab. tel. 2053109

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Irina Roždestvenskaja
Klaudija Firidunova
102 kab. tel. 2053109

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Tatjana  Čiumakova
Eugenija Sakovič
202 kab. tel . 2053112

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Ala Aleksejeva

Hana  Salvinskaja

203 kab. tel. 2053113

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Rita Kundrotienė
Tatjana Žila

Skiepų kabinetas

Alina Pugač

Gražina Voičnis

204 kab.

tel. 205 5443

Imunoprofilaktikos kabinetas

205 kab.

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Olga Kutuzova

Gražina Voičnis

207 kab.

tel. 2053114

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Marija Jakutovič

Liubovė Kazlauskienė

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Jevgenija Ivaščenko

Svetlana Ivanova

208 kab. tel. 2053115

Apylinkės vidaus ligų gydytojas

apylinkės b. p. slaugytoja

Irina Romanova

Gana Salvinskaja

Akušerijos-ginekologijos poskyris:

Gydytoja akušerė ginekologė

akušerė

Tamara Gorbač

Valentina Vaitonienė

223 kab.

tel. 205 5391

Gydytoja akušerė ginekologė

akušerė

Živilė Ona Vitlipienė

Ona Čeponienė

225 kab.

Gydytoja akušerė ginekologė

akušerė

 Valentina Puchas

Glafira Popova

 223 kab.

atgal į kontaktų sąrašą >>>

webmail_login_sprite