Informuojame, kad atrankos ir siuntimo į medicininės reabilitacijos sveikatos priežiūros įstaigas tvarką reglamentuoja LR SAM 2008 m. sausio 17 d. įsakymas Nr. V-50 „Dėl medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo organizavimo" (Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2009 m. gruodžio 3 d. įsakymo Nr. V – 988 redakcija).
Vilniaus teritorinė ligonių kasa kompensuoja Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis poliklinikos gydytojų skirtas medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas, tačiau yra nustatytas skiriamų reabilitacijos paslaugų lėšų limitas. VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos 2013-05-03 direktoriaus įsakymu Nr. V-87 yra sudaryta komisija, kuri kontroliuoja pacientų siuntimo medicininei reabilitacijai pagrįstumą. Komisijos posėdžiai vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, nuo 12 val. 310 kabinete. Artimiausias komisijos posėdis vyks 2014-10-24 išimties tvarka, nes paskutinis mėnesio penktadienis sutampa su paskutine mėnesio diena. Tai dienai mūsų poliklinikos reabilitacijos paslaugoms metinis lėšų limitas bus išnaudotas beveik 100%.