Stepura

Pristatome šeimos gydytoją Juliją Štepurą, ką tik pradėjusią dirbti VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje. Julija Štepura šeimos gydytojos išsilavinimą įgijo Vilniaus universitete.

Gydytoja turi daugiau nei 5 metų darbo patirtį tiek valstybinėse ligoninėse, tiek privačiose klinikose. Penkerių metų laikotarpyje gydytoja savo aptarnaujamose apylinkėse konsultavo vaikus ir suaugusius. Šį darbo modelį gydytoja Julija Štepura yra pasirengusi taikyti ir Naujosios Vilnios poliklinikoje. Šeimos gydytoja turi vertingos darbo patirties konsultuojant vaikučius, tačiau mielai aptarnauja ir suaugusius. Darbas su įvairaus amžiaus žmonėmis Julijai Štepurai padėjo įgyti aukštos kvalifikacijos šeimos gydytojos kvalifikaciją.

Julija Štepura dirba nuoširdžiai įsigilindama į kiekvieno paciento sveikatos nusiskundimus bei pasiūlydama efektyviausius gydymo metodus. Gydytoja yra iniciatyvi, energinga bei maloniai bendraujanti su įvairaus amžiaus žmonėmis. Šeimos gydytoja Julija Štepura yra pasirengusi pritaikyti naujausias žinias, įgytas ne tik studijų metais, bet ir konferencijose, seminaruose, stažuotėse Lietuvoje bei užsienyje.

Gydytoja dirba 310 A kabinete porinemis dienomis nuo 8.00 iki 12.30 val., neporinemis dienomis nuo 13.30 iki 19.00 val.