atidarymas

Džiaugiamės ir didžiuojamės VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos naujo Šeimos medicinos centro atidarymu, kuris įvyko vasario 27 dieną. Atsižvelgdama į Vilniaus miesto savivaldybės planus pagerinti šeimos medicinos paslaugų prieinamumą , VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos administracija atvėrė duris į rekonstruotą Šeimos medicinos centrą. Atidarymo metu VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos direktorius Ernestas Petrulis entuziastingai pakvietė gausiai susirinkusius svečius apžiūrėti naujai įrengto Šeimos medicinos centro. Atidarymo juostą buvo patikėta perkirpti Vilniaus m. svaivaldybės gydytojai Rimantai Rožanskaitei. Šeimos medicinos centrovedėja Jolanta Kizenevič išsamiai pasakojo apie Naujajį Šeimos medicinos centrą, kuriame yra net 12 atnaujintų ir šeimos medicinai pritaikytų kabinetų. Juose dirbs 12 šeimos gydytojų, kartu su slaugytojomis. Kiekvienas šeimos gydytojo kabinetas yra sujungtas durimis su šalia esančiu procedūriniu-slaugytojos kabinetu. Ši naujovė leis geriau teikti paslaugas pacientams. Kai kurias paslaugas, tokias kaip anketinės apklausos, temperatūros ar kraujospūdžio pamatavimas, pacientui galės suteikti slaugytoja. Šeimos gydytojui bus sudarytos sąlygos daugiau laiko tiesioginiam bendravimui su pacientu ir gydymo paskyrimui. Pacientų laukimo zona atnaujinta įrengus rekuperacinę ventiliacijos sistemą su kondicionieriais, kad nepriklausomai nuo oro sąlygų lauke, laukimo zonoje įgalins palaikyti tinkamą oro temperatūrą bei tiekti šviežią orą. Šeimos gydytojų kabinetai yra visiškai netoli nuo lifto, - tai didelis privalumas tiek jaunoms šeimoms, tiek vyresnio amžiaus pacientams, atvykusiems pas savo šeimos gydytoją.
Poliklinikoje bus siekiama optimizuoti darbo organizavimą, sumažinti eiles prie gydytojų kabinetų ir operatyviai konsultuoti kiekvieną atvykusį pacientą. Šeimos gydytojai dirbs jaukioje aplinkoje, kurioje pacientai bus maloniai aptarnaujami.
Esame dėkingi, jog Atidarymo renginyje dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės atstovai, Naujosios Vilnios seniūnas Jurijus Gridiuško, Respublikinės Vilniaus psichiatrinės ligoninės vadovas prof. dr. Arūnas Germanavičius, Naujoje Vilnioje bei Pavilnyje esančių darželių ir mokyklų vadovai.
Atidarymo šventės metu svečiams koncertą padovanojo Naujosios Vilnios muzikos mokyklos moksleiviai.
VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos administracija, gydytojai bei visas medicinos personalas dės visas pastangas, kad kiekvienam pacientui būtų suteiktas savalaikis ir efektyvus gydymas, konsultavimas bei plataus spektro tyrimų atlikimas.