plastmase 1

LAIMĖKITE TURISTINĮ PUODELĮ SU NAUJOSIOS VILNIOS POLIKLINIKOS LOGOTIPU! KONKURSAS NAUJOSIOS VILNIOS POLIKLINIKOS PACIENTAMS/ĖMS!

Prisidedame prie iniciatyvos mažinti vienkartinių plastiko gaminių naudojimą Naujosios Vilnios ir Pavilnio apylinkėse!

KONKURSO SĄLYGOS:

↪️Konkurse gali dalyvauti tik VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje prisirašę pacientai. Pastaba: iš asmenų, kurie iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. prisiregistruos prie Naujosios Vilnios poliklinikos, nebus imamas prisirašymo mokestis.

↪️Šio įrašo komentaruose pasidalinkite savo idėjomis kaip JŪS mažinate vienkartinio plastiko naudojimą buityje. Įdomiausių istorijų ar komentarų autoriai (prie NV poliklinikos prisirašę pacientai) gaus dovanų PUODELĮ (prizams skirta net 20 puodelių!). Savo vardą, pavardę, gimimo datą, telefono numerį, komentaro kopiją prašome atsiųsti adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Šie duomenys yra skirti asmens, prisirašiusio prie NV poliklinikos, identifikavimui. Sutikdami dalyvauti konkurse, sutinkate pateikti aukščiau nurodytus duomenis. Po konkurso Jūsų duomenys nebus panaudoti jokiais rinkodaros tikslais.

↪️ Konkurse dalyvaus Facebook įrašai nuo birželio 20 d., Joninių, iki liepos 6 d. Laimėtojai bus paskelbti liepos 10 dieną.

AR ŽINOTE, KAD UAB “VILNIAUS VANDENYS” VANDUO, TIEKIAMAS NAUJOJOJE VILNIOJE YRA PUIKIOS KOKYBĖS? TAIP, TAI YRA FAKTAS! MŪSŲ APYLINKIŲ GYVENTOJAI GALI DRĄSIAI JĮ GERTI TIESIOG IŠ ČIAUPO! IR GERDAMI VANDENĮ NENAUDOTI VIENKARTINIŲ PLASTIKINIŲ PUODELIŲ! OFICIALIUS NAUJOSIOS VILNIOS VANDENS TYRIMŲ REZULTATUS RASITE VILNIAUS VANDENŲ SVETAINĖJE: https://bit.ly/2MFb7Mx

Prisidėdami prie socialinės iniciatyvos, kviečiančios mažinti plastiko naudojimą buityje, kviečiame sudalyvauti konkurse ir laimėti TURISTINĮ PUODELĮ su VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos logotipu! PUODELIS TINKAMAS ŠALTIEMS/KARŠTIEMS GĖRIMAMS IR YRA NAUDOJAMAS NET ŠVEDIJOS ARMIJOJE! Naudodamiesi nevienkartiniais puodeliais, prisidedame prie mūsų planetos išsaugojimo. Ar bent įsivaizduojate, kiek vienkartinių puodelių, lėkščių, šakučių, šaukštelių, peilių ir kitų plastiko šiukšlių išmeta žmonija??? Net apie 70% visų atliekų vandenyne sudaro plastikas. Kasdieniame gyvenime mažiau naudodami plastiko gaminių, galime išsaugoti nors šiek tiek švaresnę mūsų aplinką, o tuo pačiu ir mūsų Žemę.