Burnos higiena iki 6 Eur

Esant nekokybiškai asmeninei burnos higienai, ant dantų paviršių kaupiasi minkštasis apnašas, kuris bėgant laikui mineralizuojasi ir virsta kietos konsistencijos dariniais – dantų akmenimis. Dantų apnašose gyvena mikroorganizmai, kurie dauginasi ir sukelia įvairias burnos ertmės ligas, tokias kaip ėduonis, gingivitas, periodontitas ir t.t. Moksliškai įrodyta, kad bakterijos, gyvenančios apnašose, turi įtakos ne tik burnos ertmės ligoms, tačiau gali patekti į bendrąją kraujotaką ir taip įtakoti širdies ir kraujagyslių sistemos ligų išsivystymą (pvz. infarktą, aterosklerozę), nėštumo komplikacijų atsiradimą bei kitas sistemines organizmo būkles. Apsilankymas profesionaliai burnos higienai du kartus per metus (tam tikrais atvejais ir dažniau) turėtų tapti įpročiu kiekvienam, norinčiam turėti sveikus dantis. Nuo šiol pacientai, prisirašę prie Naujosios Vilnios poliklinikos, turi puikią galimybę už nedidelę kainą atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu nuvalomas apnašas, dantų akmenys, nupoliruojami dantys, su sodapūte nupučiamas visas burnoje esantis pigmentas. Pasinaudokite proga, juk graži ir sveika šypsena yra kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė!