Vinc su paciente Gyvenate Naujojoje Vilnioje, Pavilnyje, Kalnėnuose ar aplinkinėse Sodų bendrijose ir nežinote, kurią gydymo įstaigą pasirinkti? MES JUMS PATARSIME!

VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos Šeimos medicinos centro vedėja Jolanta Kizenevič džiaugiasi: “Pacientai pastebi permainas tokias, kaip registratūros, kabinetų, koridorių estetinė išvaizda. Patogiau ir greičiau yra suteikiamos medicininės paslaugos: profilaktinę sveikatos komisiją galima susitvarkyti per 1 dieną. Specialistų kabinetai yra netoli vienas kito, daug formalumų galima sutvarkyti tiesiog registratūroje”. 

Nauda Jums pasirinkus VšĮ Naujosios Vilnios polikliniką:

  • 11 šeimos gydytojų, 4 vaikų ligų gydytojai, 27 gydytojai specialistai;
  • Nauja ir technologiškai pažangi odontologinė aparatūra;
  • Odontologijoje naudojamos pačios naujausios plombavimo medžiagos;
  • Infekcijų kontrolė vykdoma pagal ISO:9001 standartus;
  • Būtiniausios medicinos paslaugos vienoje vietoje - šeimos ir vaikų ligų gydytojai, odontologai, endoskopuotojai, echoskopuotojai, chirurgai, traumatologai, kardiologai, urologai, neurologai, dermatologai, akušeriai - ginekologai;
  • Psichikos sveikatos centre konsultuoja vaikų ir suaugusiųjų psichiatrai bei medicinos psichologai.
  • Dauguma kraujo tyrimų atliekami poliklinikos laboratorijoje. 

2017-2018 metais Naujosios Vilnios poliklinikoje buvo aktyviai vykdomi pokyčiai - renovuotas Šeimos medicinos centras bei registratūra, padidinta laukiamojo erdvė, sumontuotas ekranas, kuriame informuojama apie poliklinikos naujoves. Buvo padidintas poliklinikos Skambučių centro pajėgumas. Registratūros darbuotojų tikslas - į kiekvieną skambutį atsiliepti greičiau nei per 3 min. Nuo 2017 metų antros pusės į poliklinikos kolektyvą sėkmingai įsiliejo nauji šeimos gydytojai ir gydytojai specialistai. VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje dirba virš 11 šeimos gydytojų, 4 vaikų ligų gydytojai ir 27 gydytojai specialistai. Įstaigoje prisirašiusiems pacientams nemokamai atliekami rentgeno, echoskopijos, endoskopijos ir laboratoriniai tyrimai vienoje vietoje. 

Renkantis gydymo įstaigą, labai svarbu pasirinkti Jums tinkantį šeimos gydytoją. Abipusis geranoriškas bendardarbiavimas tarp gydytojo ir paciento yra vienas svarbiausių veiksnių gydant bet kurį susirgimą. Jei šeimos ar vaikų ligų gydytojas išrašė siuntimą gydytojo specialisto konsultacijai, pasirūpinsime, kad Jūs būtumėte konsultuojamas būtent mūsų poliklinikoje.

Pastaruoju metu prie VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos šeimos gydytojų prisirašo Naujosios Vilnios, Pavilnio, Kalnėnų ir aplinkinių vietovių gyventojai. Paklausti, kodėl sugrįžo iš kitų medicinos įstaigų, atsako paprastai: “Tiesiog patogu, kai vienoje vietoje yra visi - šeimos ar vaikų gydytojai, odontologai, akušeriai - ginekologai, dermatologai ir daugelis kitų”.

Kompetetingi šeimos gydytojai pasirūpins visais Jūsų sveikatos klausimais: nuo pažymų į darželį/mokyklą, profilaktininių programų ir tyrimų iki konsultacijų pas gydytojus specialistus!

Aukštyn