buzan

Per 2017-18 m. VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje reikšmingi pokyčiai - gydytojų komanda pasilipdė jaunais, energingais gydytojais, renovuotas Šeimos medicinos centras, registratūra. Didžiausia kiekvienos gydymo įstaigos vertybė - motyvuoti bei atsakingai ir nuoširdžiai savo darbą atliekantys gydytojai. Pristatome vieną iš tokių gydytojų - Vesląvą Buzan. 

Šeimos gydytoja Veslava Buzan poliklinikoje dirba jau ne pirmus metus. Kaip vieną iš didžiausių šios gydymo įstaigos stiprybių gydytoja mato galimybę pacientams suteikti beveik visas medicinos paslaugos toje pačioje poliklinikoje. Gydytoja džiaugiasi: “Visų gydytojų specialistų komanda vienoje vietoje!” V. Buzan akcentuoja, kad Naujosios Vilnios poliklinikoje eilės pas gydytojus specialistus nepalyginti mažesnės nei kitose miesto poliklinikose. Gydytojos teigimu, šeimos gydytojai stengiasi, kad mūsų poliklinikos pacientai kaip įmanoma greičiau patektų į konsultaciją pas Antrinio lygio specialistus - ortopedą, chirurgą, ginekologą ar endoskopuotoją. 

Šeimos gydytoja V. Buzan džiaugiasi teigiamais pokyčiais savo, kaip gydytojos darbe: “Šioje poliklinikoje jaučiuosi vertinama bei matau, jog mano nuomonė svarbi ir įdomi. Tai mane motyvuoja kaip gydytoją ir kaip medicinos personalo narę. Poliklinikoje turime pasitarimų, kurių metu gydytojai dalinasi savo įžvalgomis apie pacientų aptarnavimo kokybės gerinimą. Tuo pat metu kalbama apie gydytojų poreikius ir tai nėra tušti žodžiai, - pageidavimai įvykdomi”. V. Buzan didžiuojasi poliklinikoje vykstančiais pokyčiais, - ne tik kabinetų ir darbo priemonių atnaujinimu, bet ir ypač geranorišku vadovybės požiūriu į gydytojus. Šeimos gydytoja teigia: “Dabar savo darbą galime atlikti tiksliai taip, kaip reikalaujama pagal Šeimos gydytojo medicinos normą, nes turime tam reikalingas priemones”. Kitas svarbus aspektas - gydytojų tarpe atsiranda glaudus bendradarbiavimas, darbinis mikroklimatas tapo nepalyginti pozityvesnis. Savo darbo sąlygomis patenkinti gydytojai yra motyvuoti skirti visą savo energiją atvykusio paciento problemai išspręsti.

Buzan atkreipia dėmesį į po Šeimos medicinos centro renovacijos šalia vienas kito įrengtus šeimos gydytojo ir bendrosios praktikos slaugytojos kabinetus. Atsirado daugiau laiko pacientui, nes tuo metu, kai gydytojas pildo dokumentus, slaugytoja gali užrašyti kardiogramą ar net papasakoti apie sveikesnės mitybos principus. Tuo tarpu gydytojas skiria visą dėmesį paciento nusiskundimams išklausyti bei diagnozuoti ligą. Pacientui greičiau ir kokybiškiau suteikiamos medicinos paslaugos. “Tai skatina pacientų pasitikėjimą bei norą toliau lankytis mūsų poliklinikoje”, - džiaugiasi gydytoja.

PRISIRAŠYTI PAS ŠEIMOS GYDYTOJĄ VESLAVĄ BUZAN GALITE ATVYKĘ Į NAUJOSIOS VILNIOS POLIKLINIKĄ IR UŽPILDĘ PRAŠYMĄ. TEL. PASITEIRAUTI 852 606860.

Aukštyn