gydytoja su paientu 1

Šeimos gydytoja Ieva Juškytė poliklinikoje dirba nuo 2017 metų. Gydytoja konsultuoja vaikus ir suaugusius. Už atsidavimą savo darbui Ievą Juškytę vertina pacientai ir poliklinikos personalas. Kerinti I.Juškytės šypsena iškart suteikia optimizmo kiekvienam atvykusiam pacientui. Gydytoja atidžiai įsiklauso į paciento nusiskundimus, moka atjausti ir paskatinti žmogų kovoti su sveikatos sutrikimais. 

Ypatingai kviečiame „brandaus“ amžiaus vyrus profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, kurių savijauta dažnai pablogėja po didelio fizinio krūvio. Vyrai atsainiau žiūri į savo sveikatą nei moterys, daug rečiau pasimatuoja kraujo spaudimą nei reikėtų…Šeimos gydytoja Ieva Juškytė primena: “Vieną kartą metuose rekomenduočiau užsiregistruoti pas savo šeimos gydytoją ir pasitikrinti profilaktiškai: nustatysime arterinį kraujo spaudimą, atliksime bendrą kraujo tyrimą, lipidogramą, patikrinsime regėjimą, nustatysime kūno masės indeksą net jei niekuo nesiskundžiate”.

Šeimos gydytoja I.Juškytė vertina poliklinikos privalumus - visi tyrimai greitai ir kokybiškai atliekami vienoje gydymo įstaigoje. Esant rimtesniems sveikatos sutrikimams, pacientai gali gauti chirurgo, traumatologo, oftalmologo, endoskopuotojo ar echoskopuotojo konsultacijas. Poliklinikoje prisirašę pacientai greičiau pateks pas šioje gydymo įstaigoje dirbančius gydytojus specialistus. 

KVIEČIAME PAS ŠEIMOS GYDYTOJĄ IEVĄ JUŠKYTĘ REGISTRUOTIS JAU DABAR! GYDYTOJA PASIRŪPINS JŪSŲ SVEIKATA IR ATLIKS BŪTINUS SVEIKATOS TYRIMUS. TEL. PASITEIRAUTI 852606860. 
Aukštyn