Kaledu senelis

Gruodžio 13 d. dieną, ketvirtadienį, įvyko nuostabi Kalėdų šventė, į kurią susirinko ne tik poliklinikos kolektyvas ir pacientai, bet ir piešinių konkurse “Paciento šypsena - geriausia dovana gydytojui” laimėję vaikai iš keturių Naujosios Vilnios mokyklų ir gimnazijų. Į šventę atvyko pasipuošęs Kalėdų senelis su nuotaikingomis Snieguolėmis, kurios mielai talkino dalindamos dovanas vaikams. Piešinių konkurse mokiniai dalyvavo itin entuziastingai. Buvo atsiųsta virš šimto nuostabių dailės darbų, tačiau vertingiausius diplomus ir gardžius prizus dalijosi patys geriausi. 

Šventės metu koncertavo ir gausių ovacijų sulaukė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos auklėtinis Tadas Petrulis ir Lietuvos Nacionalinės Filharmonijos Lietuvos Nacionalinio simfoninio orkestro smuikininkė Barbora Domarkaitė-Armonienė.

Renginio pradžioje visi svečiai buvo pakankamai drovūs, tačiau vėliau įsidrąsino ir traukė kalėdines dainas visomis Naujojoje Vilnioje vartojamomis kalbomis. Vaikai ir suaugusieji noriai deklamavo eilėraščius ir kartu pokštavo su linksmuoju Kalėdų seneliu.

Džiaugiamės visais rengininiais, vykstančiais mūsų poliklinikoje. Kuriami šilti bendruomenės ryšiai tarp poliklinikoje dirbančių gydytojų, slaugytojų bei Naujosios Vilnios gyventojų. Renginį vedusi Pirminių paslaugų skyriaus vedėja Jolanta Kizenevič palinkėjo, kad svečiai ne tik atvyktų į polikliniką pasitikrinti sveikatos, bet ir ateityje dalyvautų poliklinikos organizuojamuose projektuose, konkursuose ir įvairiuose renginiuose. Juk taip smagu šventes švęsti kartu!Aukštyn