Vakar VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos Skiepobuso medicinos darbuotojai skiepijo migrantus šiuo metu apgyvendintus Rūdininkų migrantų stovykloje. Medicinos personalą šioje socialinėje akcijoje lydėjo poliklinikos direktorius Ernestas Petrulis. Poliklinkos COVID-19 skiepijimo koordinatrorė J. Šablinskaja pasakoja, jog migrantai skiepijosi noriai bei atsakingai, prie Skiepobuso laukė didžiulė eilė. Bendras vakar stovykloje paskiepytų asmenų skaičius - 132. Medicinos personalo saugumą užtikrino Rūdininkų Imigrantų apgyvendinimo centrą saugantys LR tarnybų pareigūnai.

Kviečiame prie Naujosios Vilnios poliklinikos prisirašiusius pacientus nuo 12 metų ir vyresnius registruotis skiepui nuo COVID-19 tel. 852606860. Skiepijame kiekvieną trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį.

Všį Naujosios Vilnios poliklinikos medicinos personalas dirba be atvangos, tad skatiname visus pageidaujančius skiepytis Vilniaus Skiepobusuose, kurie vyksta į miegamuosius rajonus, prie prekybos centrų ar kitų svarbių miesto objektų pagal Vilniaus miesto savivaldybės patvirtintą grafiką.