Maloniai kviečiame NEMOKAMAI skiepytis nuo Covid–19 ligos atnaujinta vakcina „COMIRNATY Omicron XBB.1. 5.30“.

Vakcina skirta paaugliams nuo 12 metų ir suaugusiems asmenims, prisirašiusiems mūsų poliklinikoje.

Skiepijimas rekomenduojamas šioms rizikos grupėms:

- 65 m. amžiaus ir vyresniems asmenims;

- Sergantiems lėtinėmis ligomis;

- Socialinės globos ir slaugos įstaigų gyventojams;

- Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams;

- Nėščiosioms (bet kuriuo nėštumo metu).

Skiepijimas vyksta Naujosios Vilnios poliklinikoje, adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilniuje bei Naujininkų klinikoje, adresu Dariaus ir Girėno g. 18. Registracija tel. +370 52 606860.

SVARBU: paaugliai nuo 12 iki 17 metų  prieš vakcinaciją turi būti registruojami pas vaikų ligų ar šeimos gydytojus.