Informuojame, kad nuo š. m. spalio 10 d. iki spalio 15 d., pradedami Naujosios Vilnios klinikos vidinio kiemo asfaltavimo darbai. Remonto metu parkavimas bus negalimas. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Gerbiami lankytojai, informuojame, kad poliklinikos Naujosios Vilnios padalinyje (V. Sirokomlės g. 8) vykdomi poliklinikos teritorijos ir šalia esančių teritorijų (šaligatvių, gatvės, privažiavimų, aikštelių) remonto darbai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Susipažinkite mūsų poliklinikoje pradedančiu dirbti docentu, Medicinos mokslų daktaru, gydytoju onkologu chemoterapeutu – Vincu Urbonu.

Trumpa biografija, studijos, stažuotės

VU Medicinos fakulteto onkologijos chemoterapijos rezidentūra.

Imunologijos magistro studijos Mančesterio universitete (Didžioji Britanija), 2012 m. apgynė magistrinį darbą “Effect of Omega-3 polyunsaturated fatty acids on human non-small cell lung cancer line A549“.

2013 m. VU apgynė disertaciją „Vaikų, sergančių navikinėmis ligomis, bakteriemijos bei sepsio biožymenys febrilinės neutropenijos epizodo metu“.

Stažavosi Vienoje, Varšuvoje,  Ciuriche, Niujorke esančiuose onkologines paslaugas teikiančiuose gydymo centruose, dirbo gydytoju tyrėju Oksforde (Didžioji Britanija), vienoje iš universitetinių ligoninių.

Domėjimosi sritys: ankstyvos fazės klinikiniai tyrimai, melanoma, inkstų vėžys bei kiti odos vėžiai, pažangūs vėžio sisteminio gydymo būdai (imunoterapija).

Dalyvauja I–III fazės klinikiniuose tyrimuose kaip tyrėjas bei pagrindinis tyrėjas, yra daugelio mokslinių straipsnių autorius bei bendraautorius, dėsto Vilniaus universitete.
Lietuvos onkologų chemoterapeutų draugijos, Lietuvos onkologų draugijos, ESMO bei ASCO narys, EORTC melanomos grupės narys.

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujininkų klinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, Vilnius. Naujosios Vilnios ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirba.