Kviečiame prisirašyti prie Naujosios Vilnios poliklinikos
- Naujosios Vilnios klinika (V. Sirokomlės g. 8)
- Naujininkų klinka (Dariaus ir Girėno g. 18)
- Salininkų klinika (P. Žvirkos g. 2)

Jeigu esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu, galite prisiregistruoti prie Naujosios Vilnios poliklinikos ir gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis apmokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.
- VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos Vidaus tvarkos taisyklės
- Pacientų teisės ir pareigos
- Jeigu norite tapti mūsų įstaigos pacientu maloniai prašome kreiptis į registratūrą.

Registratūroje reikės užpildyti specialios formos prašymą (Prašymą gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje (forma Nr. 025-025-1/a)  ir pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – asmens pasą, tapatybės kortelę, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams), vaikams – lietuvišką gimimo liudijimą ar pasą, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams) ir vieno iš tėvų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Svarbu: šeimos, vidaus ligų ar vaikų ligų gydytojo, kurį pasirinkote, apylinkė gali būti jau visiškai užpildyta, todėl Jums reikės rinktis kitą gydytoją. Apie tai pasitarkite su registratore.
Vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583, už priregistravimo dokumentų tvarkymą pacientas poliklinikai moka 0,29 euro. Jeigu pacientas kitą gydymo įstaigą renkasi anksčiau nei po 6 mėnesių, už prisiregistravimo dokumentų tvarkymą ir medicinos dokumentų persiuntimą savo pasirinktai įstaigai turi mokėti 2,90 euro.

- Gydytojų, teikiančių asmens sveikatos priežiūros paslaugas užsienio kalba, sąrašas.

- Norintiems pakeisti savo šeimos gydytoją
Registratūroje reikės užpildyti specialios formos prašymą gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją (forma Nr. 025-025-2/a) ir pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – asmens pasą, tapatybės kortelę, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams), vaikams – lietuvišką gimimo liudijimą ar pasą, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams) ir vieno iš tėvų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Svarbu: šeimos, vidaus ligų ar vaikų ligų gydytojo, kurį pasirinkote, apylinkė gali būti jau visiškai užpildyta, todėl Jums reikės rinktis kitą gydytoją. Apie tai pasitarkite su registratore.

- Svarbu žinoti besimokantiems.
Lietuvos bendrojo lavinimo, profesinių ir aukštųjų mokyklų moksleiviai ir studentai, studijuojantys pagal nuolatinės studijų formos studijų programas, yra draudžiami valstybės lėšomis.
Mokyklą ar studijas baigę jaunuoliai valstybės lėšomis draudžiami iki rugpjūčio 31 d., jeigu jų mokslo metai baigėsi vasarą.
Lietuvoje nuolatinių studijų studentai valstybės lėšomis draudžiami automatiškai pagal Studentų registro pateiktus duomenis.
Daugiau informacijos apie Privalomąjį sveikatos draudimą ieškokite internetinėje svetainėje www.vilniaustlk.lt

- Naujagimių tėveliams
Kviečiame naujagimių tėvelius registruoti savo vaikučius pas Naujosios Vilnios poliklinikos vaikų arba šeimos gydytojus. Net jei Jūs gyvenate ne poliklinikos aptarnaujamoje teritorijoje, Jūs taip pat galite būti Naujosios Vilnios poliklinikos pacientu.
Gimus vaikui skambinkite į poliklinikos registratūrą tel. (8 5) 260 6860.
Naujagimį per 3 darbo dienas nuo išvykimo iš akušerijos stacionaro aplankys namuose slaugytoja (2010 m. birželio 18 d. įsakymu Nr. V-586 patvirtinta nauja Vaikų sveikatos tikrinimo tvarka):
Kita vaikučio apžiūra (per 3 darbo dienas nuo slaugytojos apsilankymo) bus atliekama Naujosios Vilnios poliklinikoje: Jūsų vaikučio gydytoja įvertins jo sveikatos būklę, apylinkės slaugytoja – priežiūros kokybę, informuos Jus apie skiepų kalendorių ir tolesnių apsilankymų laiką ir tvarką.

Į polikliniką pristatykite vaiko gimimo liudijimą, savo asmens dokumentą, užpildykite prašymą gydytis Naujosios Vilnios poliklinikoje.
Tegul Jūsų mažylis auga sveikas ir laimingas!

Registracija pas gydytoją - esveikata.lt

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI  – 8.00–12.00

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujosios Vilnios poliklinikoje,
adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilnius. Naujosios Vilnios Naujininkų ir Salininkų klinikos
šeštadieniais nedirba.
Aukštyn