Informuojame, kad nuo š. m. spalio 10 d. iki spalio 15 d., pradedami Naujosios Vilnios klinikos vidinio kiemo asfaltavimo darbai. Remonto metu parkavimas bus negalimas. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Gerbiami lankytojai, informuojame, kad poliklinikos Naujosios Vilnios padalinyje (V. Sirokomlės g. 8) vykdomi poliklinikos teritorijos ir šalia esančių teritorijų (šaligatvių, gatvės, privažiavimų, aikštelių) remonto darbai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Šį 2024–2025 m. sezoną gyventojai gali pasiskiepyti atnaujintomis gripo ir COVID-19 vakcinomis, jos atnaujintos, atsižvelgiant į cirkuliuojančias virusų atmainas. Valstybės lėšomis įsigytos gripo „Influvac Tetra“ ir „Comirnaty“ skiepijimui nuo COVID-19 vakcinos. Skiepijama viena atnaujintos vakcinos doze šiam sezonui. COVID-19 skiepijama, kai yra praėję 6 mėn. po persirgimo ar vakcinacijos. Pirminė vakcinacija nevertinama – nesvarbu, keliomis dozėmis žmogus yra pasiskiepijęs prieš tai.

Rudens orai sudaro palankią terpę viršutinių kvėpavimo takų infekcijų plitimui, todėl SAM ir NVSC atkreipia dėmesį, jog labiausiai pasiskiepyti abiem – gripo ir COVID-19 – vakcinomis rekomenduojama rizikos grupei priklausantiems asmenims:

- 65 metų amžiaus ir vyresniems žmonėms;

- sergantiems lėtinėmis ligomis (taip pat ir vaikams);

- socialinės globos ir slaugos įstaigų gyventojams (taip pat ir vaikų globos įstaigose);

- sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams;

- nėščiosioms (bet kuriuo nėštumo laikotarpiu);

- nuo šio rudens nemokamai gripo vakcinomis skiepijami ir 2-7 metų vaikai.

Išvardintoms grupėms gripo vakcinos yra nemokamos, COVID-19 vakcina visi gyventojai skiepijami valstybės lėšomis.

Registracija +370 52 606860.

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujininkų klinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, Vilnius. Naujosios Vilnios ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirba.