Jei norite gydytis Naujosios Vilnios poliklinikoje, kreipkitės į poliklinikos registratūrą.

Registratūroje reikės užpildyti specialios formos prašymą (Prašymą gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje (PASPĮ) forma Nr.025-025-1/a))  ir pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (su nuotrauka ir asmens kodu), vaikams – gimimo liudijimą.

Svarbu: šeimos gydytojo, kurį pasirinkote, apylinkė gali būti jau visiškai užpildyta, todėl Jums nepavyks ten prisiregistruoti. Reikės rinktis kitą gydytoją. Apie tai pasitarkite su registratore.

Norintiems pakeisti savo šeimos gydytoją

Jei norite gydytis Naujosios Vilnios poliklinikoje pas kitą gydytoją, kreipkitės į poliklinikos registratūrą.

Registratūroje reikės užpildyti specialios formos prašymą gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją (forma Nr. 025-025-2/a).

Svarbu. Šeimos gydytojo, kurį pasirinkote, apylinkė gali būti jau visiškai užpildyta, todėl Jums nepavyks ten prisiregistruoti. Reikės rinktis kitą gydytoją. Dėl to pasitarkite su registratore.

Svarbu žinoti besimokantiems!

Bendrojo lavinimo, profesinių, aukštesniųjų ir aukštųjų mokyklų dieninių skyrių mokyklų moksleiviai ir studentai yra draudžiami privalomuoju sveikatos draudimu valstybės lėšomis.

Tačiau tam, kad vyresni kaip 18 metų moksleiviai ir studentai būtų laikomai apdraustais ir jiems būtų teikiama nemokama sveikatos priežiūra, jie privalo Vilniaus teritorinei ligonių kasai pristatyti moksleivio (studento) statusą patvirtinantį dokumentą.

Jeigu Jūs gydotės Naujosios Vilnios poliklinikoje ir Jums netrukus sukaks arba jau sukako 18 metų, Jūs TURITE su moksleivio/ studento pažymėjimu ir asmens dokumentu nuvykti į Vilniaus teritorinę ligonių kasą (Ž. Liauksmino g. 6, Vilnius, nemokamas tel. 8 800 20 040) ir ten informuoti apie Jūsų tęsiamus mokslus.

Apie tolimesnius mokslus Vilniaus teritorinei ligonių kasai nepranešusiems jaunuoliams bus taikomos mokamos paslaugos.

18 metų sulaukę Naujosios Vilnios poliklinikos Vaikų skyriaus pacientai į Suaugusiųjų poliklinikos pacientų sąrašus perrašomi automatiškai, todėl papildomai kreiptis į polikliniką nereikia.

Daugiau informacijos apie Privalomąjį sveikatos draudimą galite surasti http://www.vilniaustlk.lt/

Naujagimių tėveliams

Kviečiame naujagimių tėvelius registruoti savo vaikučius pas Naujosios Vilnios poliklinikos vaikų arba šeimos gydytojus. Net jei Jūs gyvenate ne poliklinikos aptarnaujamoje teritorijoje, Jūs taip pat galite būti Naujosios Vilnios poliklinikos pacientu.

Gimus vaikui paskambinkite į poliklinikos vaikų registratūrą. Naujagimį per 3 darbo dienas nuo išvykimo iš akušerijos stacionaro aplankys namuose slaugytoja (2010 m. birželio 18 d. įsakymu Nr. V-586 patvirtinta nauja Vaikų sveikatos tikrinimo tvarka):

Kita vaikučio apžiūra (per 3 darbo dienas nuo slaugytojos apsilankymo) bus atliekama Naujosios Vilnios poliklinikoje: Jūsų vaikučio gydytoja įvertins jo sveikatos būklę, apylinkės slaugytoja – priežiūros kokybę, informuos Jus apie skiepų kalendorių ir tolesnių apsilankymų laiką ir tvarką.

Į polikliniką pristatykite vaiko gimimo liudijimą, savo asmens dokumentą, užpildykite prašymą gydytis Naujosios Vilnios poliklinikoje, taip pat poliklinikoje paimkite kompensuojamųjų vaistų pasą (prašome tai atlikti iki vaikui sukaks 1 mėn.)

Tegul Jūsų mažylis auga sveikas ir laimingas!

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI  – 8.00–12.00

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujosios Vilnios poliklinikoje,
adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilnius. Naujosios Vilnios Naujininkų ir Salininkų klinikos
šeštadieniais nedirba.Aukštyn