Svarbi informacija pacientams

Gerbiami Naujininkų klinikos pacientai, nuo š. m. rugpjūčio 21 d. Naujininkų klinikoje planuojami remonto darbai - bus atnaujintas centrinis įėjimas ir 4 aukšto sanitarinis mazgas. Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

 Konsultuoja VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos gydytoja otorinolaringologė JELIZAVETA KOGAN. 

Gydytoja atkreipia dėmesį, jog asmenys, turintys klausos problemų ir yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, gali gauti Valstybės kompensuojamus klausos aparatus. PSDF lėšomis 100 proc. kompensuojamą klausos aparatą pagal nustatytas medicinines indikacijas gali skirti tik gydytojas otorinolaringologas.

 Šie asmenys pirmiausia turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją. Gavę šeimos gydytojo siuntimą, jie turės kreiptis į gydytoją specialistą dėl konsultacijos. Nustatęs, kad klausos aparatas yra būtinas, ir atsižvelgdamas į neprigirdėjimo laipsnį gydytojas specialistas nurodys, kokio tipo aparato žmogui reikia: 

- vaikams gali būti pritaikomi 4 tipų, 

- suaugusiesiems – 5 tipų klausos aparatai. 

Išsamią informaciją rasite čia: https://ligoniukasa.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/gyventojams-1/ortopedijos-technines-priemones-ir-medicinos-priemones/klausos-aparatai/klausos-aparatu-kompensavimo-tvarka

Registracija internetu: https://ipr.esveikata.lt/ 

ARBA telefonu +370 52 606860. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registracija pas gydytoją - esveikata.lt

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI  – 8.00–12.00

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujininkų klinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, Vilnius. Naujosios Vilnios
ir Salininkų klinikos
šeštadieniais nedirba.

Užpildykite klausimyną apie poliklinikąthank10
Aukštyn