Svarbi informacija pacientams

2024 m. birželio 24 d. VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos nedirbs.
Informaciją, kur kreiptis poliklinikos nedarbo metu, rasite čia.

Informacija šeimos gydytojo V. Rodevič (0109NP apyl.) pacientams
Informuojame, kad 2024 m. birželio 3 d. šeimos gydytojas V. Rodevič nutraukė darbą apylinkėje ir perkeltas dirbti budinčiu gydytoju. Siekiant užtikrinti kokybišką ir savalaikį VšĮ Naujosios Vilnios Naujininkų klinikos pacientų aptarnavimą bei optimalų pacientų skaičių, atitinkantį apylinkės gydytojų etatinį darbo krūvį, 0109NP apylinkės pacientams įstaigos vadovo įsakymu skiriamas kitas apylinkės šeimos gydytojas Aleksej Vasiljev. Naujojo gydytojo pavardę rasite prisijungę prie savo paskyros esveikata.lt portale arba registruodamiesi apsilankymui. Pirmojo apsilankymo poliklinikoje metu Jūs turite teisę pasirinkti kitą gydytoją, formuojantį apylinkę, registratūroje užpildydami „Prašymą gydytis pas kitą pasirinktos asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją“. Gydytojų, kurie šiuo metu formuoja apylinkes, pavardes rasite internetiniame puslapyje www.nvpoliklinika.lt, skiltyje „Kviečiame prisirašyti“.
Dėkojame, kad renkatės mūsų įstaigą.

Nuo 2024 m. liepos 13 d. ŠEŠTADIENIAIS nuo 8:00 iki 12:00 val. budinčio šeimos (vidaus ligų, vaikų ligų) gydytojo ir odontologo paslaugos ūmiai susirgusiems pacientams bus teikiamos VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, tel.: +370 5 2606860. Naujosios Vilnios ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirbs.

NAUJIENA!

Naujosios Vilnios poliklinikoje, 208 kabinete, duris atvėrė Vaikų ir jaunimo palankių paslaugų kabinetas.

Atskiras įėjimas (ne per bendrą Poliklinikos įėjimą) iš lauko.

Jame teikiamos anonimiškos konsultacijos vaikams ir jaunimui iki 29 m. amžiaus, nepriklausomai nuo to, ar jie yra VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos pacientai.

VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos vaikų ir jaunimo palankių paslaugų kabinete teikiamos NEMOKAMOS, NEDISKRIMINUOJANČIOS, KONFIDENCIALIOS konsultacijos šiomis temomis :

- Lytinės ir reprodukcinės sveikatos gerinimo klausimais

- Savižudybių ir savęs žalojimo prevencijos klausimais

- Sveikatos stiprinimo, depresijų prevencijos klausimais

- Mitybos klausimais

- Psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos klausimais

Darbo laikas:

I,IV    9.00-15.00

III      12.00-18.00

Nereikalinga išankstinė registracija.

Kabineto darbo valandomis galima skambinti tel.:

+370 5 2053115