Svarbi informacija pacientams

Nuo 2024 m. sausio 13 d. ŠEŠTADIENIAIS nuo 8:00 iki 12:00 val. budinčio šeimos (vidaus ligų, vaikų ligų) gydytojo ir odontologo paslaugos ūmiai susirgusiems pacientams bus teikiamos VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje,
adresu V. Sirokomlės g. 8, tel.: +370 5 2606860. Naujininkų ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirbs.

Naujosios Vilnios poliklinikoje, 208 kabinete, laukiame vaikų ir jaunimo palankių paslaugų kabinete. Jame teikiamos anonimiškos konsultacijos vaikams ir jaunimui iki 29 m. amžiaus, nepriklausomai nuo to, ar jie yra VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos pacientai.

 „Vaikai ir jaunuoliai neretai susiduria su įvairiais emocinės ir fizinės sveikatos sunkumais, tačiau dažnai neturi, ko paklausti, bei nežino, kaip juos įveikti. Pagalbos paieškas gana dažnai sustabdo ir baimė, kad apie patiriamus sunkumus sužinos kiti bendraamžiai, tėvai ar globėjai. Galimybė gauti kvalifikuotą sveikatos specialistų pagalbą nemokamai ir anonimiškai yra be galo svarbi kiekvienam jaunam žmogui, suteikiant jam daugiau informacijos, pagalbos, o kartais tiesiog pasitikėjimo ir užtikrintumo jam kylančiais klausimais“, – sako Vilniaus vicemerė Simona Bieliūnė. 

Pagalba vaikams ir jaunimui skirtuose palankių paslaugų kabinetuose teikiama individualiai ar grupėje pagal jų poreikius bei interesus. Jauni žmonės iki 29 metų amžiaus be išankstinės registracijos gali kreiptis turėdami klausimų dėl sveikos gyvensenos, psichikos sveikatos, lytinės ir reprodukcinės sveikatos bei norėdami pasikonsultuoti kitomis, su gera savijauta ir sveikata susijusiomis, temomis.

„Jeigu vaikai ar jaunuoliai turi emocinių, fizinių ar kitų sunkumų, net ir atėjus šventėms, jie niekur nedingsta. Susitvarkyti su slegiančiais jausmais, abejonėmis ar gauti reikiamos pagalbos laiku yra labai reikšminga. Kviečiame nebijoti pasikonsultuoti su kvalifikuotais sveikatos specialistais, kurie padės atrasti sprendimą ar prireikus suteiks informaciją apie tęstinės pagalbos galimybes“, – sako Viktorija Turauskytė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja.

Pagal vaikams ir jaunimui palankių paslaugų kabinetų veiklos programą, juose gyvai ir nuotoliniu būdu taip pat organizuojamos paskaitos lytiškumo, savižudybių bei depresijų prevencijos klausimais, mitybos paskaitos vaikams ir jaunimui, kineziterapeutai veda nemokamas mankštas.

Vaikams ir jaunimui palankių paslaugų kabinetuose specialistai konsultuoja darbo valandomis gyvai, taip pat kreipiantis telefonu ar el. paštu.  

Darbo laikas:

I,IV    9.00-15.00

III      12.00-18.00

Nereikalinga išankstinė registracija. 

Kabineto darbo valandomis galima skambinti tel.:

+370 5 2053115

+37068618448

ARBA

Kreiptis el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

Registracija pas gydytoją - esveikata.lt

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI  – 8.00–12.00

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujosios Vilnios klinikoje,
adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilnius. Naujininkų ir Salininkų klinikos
šeštadieniais nedirba.

Užpildykite klausimyną apie polikliniką



thank10
Aukštyn