Svarbi informacija pacientams

Nuo 2024 m. sausio 13 d. ŠEŠTADIENIAIS nuo 8:00 iki 12:00 val. budinčio šeimos (vidaus ligų, vaikų ligų) gydytojo ir odontologo paslaugos ūmiai susirgusiems pacientams bus teikiamos VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje,
adresu V. Sirokomlės g. 8, tel.: +370 5 2606860. Naujininkų ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirbs.

Džiaugiamės įsigiję modernų aparatą akių ligų diagnostikai. Tai akių koherentinis tomografas, kurio pagalba konsultacijos metu atliekamas išsamus akių ištyrimas.

- Jei anksčiau pacientai turėjo vykti į kitas gydymo įstaigas dėl šio tyrimo, tai dabar išsamesnė diagnostika atliekama mūsų poliklinikoje, V. Sirokomlės g. 8, Naujojoje Vilnioje.
- Akių tomografijos tyrimą gali skirti TIK akių ligų gydytojas, tyrimo būtinumą nustatęs apžiūros metu. Šeimos ar vidaus ligų gydytojo siuntimas akių ligų gydytojo konsultacijai yra BŪTINAS.

Registracija tel. +370 52 606 860.

Registracija pas gydytoją - esveikata.lt

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00