Informuojame, kad nuo š. m. spalio 10 d. iki spalio 15 d., pradedami Naujosios Vilnios klinikos vidinio kiemo asfaltavimo darbai. Remonto metu parkavimas bus negalimas. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Gerbiami lankytojai, informuojame, kad poliklinikos Naujosios Vilnios padalinyje (V. Sirokomlės g. 8) vykdomi poliklinikos teritorijos ir šalia esančių teritorijų (šaligatvių, gatvės, privažiavimų, aikštelių) remonto darbai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Viena iš priežasčių, dėl kurių su alkoholio problemomis susiduriantys asmenys nesikreipia pagalbos yra ta, jog nežino, kur ją galėtų gauti. Žemiau esančiame informaciniame leidinyje pateikiama informacija apie prieinamas pagalbos galimybes asmenims, susiduriantiems su alkoholio vartojimo problema https://vilniussveikiau.lt/lt/informacinis-leidinys-kita-stotele/.

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujininkų klinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, Vilnius. Naujosios Vilnios ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirba.