Informuojame, kad nuo š. m. spalio 10 d. iki spalio 15 d., pradedami Naujosios Vilnios klinikos vidinio kiemo asfaltavimo darbai. Remonto metu parkavimas bus negalimas. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Gerbiami lankytojai, informuojame, kad poliklinikos Naujosios Vilnios padalinyje (V. Sirokomlės g. 8) vykdomi poliklinikos teritorijos ir šalia esančių teritorijų (šaligatvių, gatvės, privažiavimų, aikštelių) remonto darbai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Pristatome gydytojus, neseniai pradėjusius konsultuoti mūsų poliklinikoje

Gydytoja kardiologė Olena Manuilova – Naujosios Vilnios klinika, 304 kab. Konsultuoja penktadieniais 8.00 – 19.00 val., pietų pertraukos 12.10 – 12.40 val. ir 16.10 – 16.40 val.

Med. dr., gyd. onkologas chemoterapeutas Vincas Urbonas – Naujosios Vilnios klinika, 301 kab., grafiko klausti registratūroje, konsultacijos mokamos. Dirba vieną dieną per mėnesį. Spalio mėn. dirbs 18 d. 9.00 – 15.30 val.

Gydytoja gastroenterologė Raimonda Vanagaitienė – Naujosios Vilnios klinika, 322 kab., grafiko klausti registratūroje, konsultacijos mokamos. Dirba vieną dieną per mėnesį. Spalio mėn. dirbs 14 d. 14.00 – 18.30 val.

Gydytoja vaikų chirurgė Rūta Vilija Dagilytė – Naujosios Vilnios klinika, 303 kab. Konsultuoja pirmadieniais ir ketvirtadieniais 15.00 – 19.30 val.

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujininkų klinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, Vilnius. Naujosios Vilnios ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirba.