Naują kolektyvo narė – gydytoja kardiologė Daiva Vaitoškienė.

Gydytoja turi 30 metų darbo patirtį, atlieka širdies echoskopijas ir konsultuoja pacientus. 

Kardiologė D. Vaitoškienė akcentuoja, kad kasdieniame darbe ypač svarbus bendradarbiavimas ir geranoriškumas kolegų tarpe, todėl gydytoja yra atvira, bendraujanti ir pasiruošusi veikti vardan bendrų rezultatų. Ji tiki, kad bet kokius iššūkius galima išspręsti kartu. Konsultuojant pacientus gydytojai svarbiausia nuoširdus žmogaus „AČIŪ“ už suvaldytą ligą.

Pavasarį ir vasarą gydytoja kardiologė mėgsta ilgus pasivaikščiojimus, nes kardio veikla padeda reguliuoti kraujospūdį bei sumažinti įtampą. Gydytoja tai rekomenduoja visiems be išimties, nes net iš pirmo žvilgsnio paprastas vaikščiojimas teigiamai veikia ne tik fizinę, bet ir emocinę žmogaus būklę.

Laisvalaikiu D. Vaitoškienė taip pat mėgsta operą, teatrą, kiną bei keliones. Pasisėmusi įspūdžių, su naujomis jėgomis gydytoja grįžta į darbus, todėl džiaugiamės prie gydytojų specialistų kolektyvo prisijungusia energingąja kolege!

P.S. Registruojantis gydytojos kardiologės konsultacijai VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje, adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilnius (Naujoji Vilnia), reikalingas šeimos gydytojo siuntimas.

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registracija pas gydytoją - esveikata.lt

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI  – 8.00–12.00

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujosios Vilnios klinikoje,
adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilnius. Naujininkų ir Salininkų klinikos
šeštadieniais nedirba.

Užpildykite klausimyną apie poliklinikąAukštyn