Pranešame, kad nuo gegužės 23 d. pradedama įgyvendinti Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ organizuojama ,,Mano širdis – mano gyvenimas‘‘ prevencinė programa!

Jūsų laukia teoriniai ir praktiniai užsiėmimai:

1. „Sveikatai palankaus maisto gaminimo principai“ (veda maisto ekspertė Aida Čepukaitė);

2. „Streso reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui. Streso valdymas“ (veda psichologė Jelena Lukoševičienė);

3. „Mitybos reikšmė lėtinių neinfekcinių ligų atsiradimui bei profilaktikai“ (veda dietistė Jugnė Jūnė Jonušaitė);

4. „Sveikatinamojo fizinio aktyvumo reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto profilaktikai“ (veda kineziterapeutas Eldoras Rimša);

5. „Širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto rizikos veiksniai ir jų profilaktika, sveikatos rodiklių supratimas“ (veda gydytojas kardiologas Rokas Šerpytis).

Paskaitos nuotoliniu būdu vyks antradieniais: gegužės 23 d., 30 d., birželio 6 d., 13 d., 20 d. nuo 18.00 val. iki 19.30 val.

Programa nuotoliniu būdu vyks per ZOOM platformą (nuorodos į prisijungimus bus atsiųstos prieš paskaitas, Jūsų nurodytu el. paštu).

Registruokitės į paskaitų ciklą čia: https://forms.office.com/e/d3sPBD6uPq

Asmenys, išklausę ne mažiau kaip keturias paskaitas turės galimybę nemokamai atlikti individualią kūno sudėties analizę, kuri bus atliekama birželio 21 d. nuo 11.00 val. iki 15.00 val. Naujosios Vilnios poliklinikoje, adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilnius.

Paskaitų ciklas - nemokamas!

Jei kyla klausimų, prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu  +370 660 933 74.

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujininkų klinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, Vilnius. Naujosios Vilnios ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirba.