jelena tuscia

„Sveikata – vienas brangiausių turtų, kuriuo mus apdovanojo gamta. Tam, kad ją puoselėtume, būtina atrasti laiko sau, tinkamai išsimiegoti, sureguliuoti darbo ir poilsio režimą, pasirūpinti pilnaverte mityba. Juk tik tada, kai patys esame fiziškai ir emociškai sveiki, galime tinkamai pasirūpinti savo artimaisiais ir visais kitais mums svarbiais dalykais”, – sako Naujosios Vilnios poliklinikos šeimos gydytoja Jelena Bogatyreva.

J. Bogatyreva per savo ilgą darbo praktiką sako pastebinti, kaip žmonės per nuolatinį skubėjimą vis mažiau skiria laiko sau ir dėl to vis dažniau susiduria su įvairiausiais negalavimais – pakyla kraujospūdis, cholesterolis viršija normos ribas, vargina nuolatinės peršalimo ligos,  atsiranda kiti ūminiai negalavimai ar paūmėja lėtiniai susirgimai.

Šeimos gydytoja ragina dažniau įsiklausyti į savo organizmą, nepamiršti bent kartą metuose profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, atsiradus įtartiniems simptomams drąsiai pasitarti su specialistu. 

„Nenumokite ranka į savo sveikatą, visuomet nedvejodami kreipkitės. Mūsų kvalifikuotas personalas, įdiegtos naujausios technologijos, infrastruktūra sukurta visapusiškam pacientų patogumui. Be to, poliklinikoje aktyviai vykdomos nemokamos prevencinės profilaktinės programos. Puoselėkite savo sveikatą”, – sako gydytoja.

Šeimos gydytoja Jelena Bogatyreva 6 metus po studijų baigimo dirbo įvairiuose Anglijos ligoninių terapiniuose, chirurginiuose bei psichikos sveikatos skyriuose, ypač domėjosi neuropsichiatrijos sritimi. J. Bogatyreva vėliau studijavo šeimos mediciną ir savo žinias gilino pas pažangiausius Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dėstytojus. Aukštyn