Informuojame, kad VšĮ Naujosios Vilnios poliklinika, maksimaliai laikydamasi higienos normų, pilnai vykdo savo veiklą ir aptarnauja pacientus. Nors COVID-19 atvejų visuomenėje daugėja, mūsų poliklinika dirba stabiliai ir paslaugų NERIBOJA. Dėl užsiregistravimo vizitui pas gydytoją PIRMIAUSIA skambinti į REGISTRATŪRĄ tel. 8 52 606 860. 

Kaip įprasta, kasdien konsultuoja šeimos ir vaikų ligų gydytojai bei Antrojo lygio gydytojai specialistai - ortopedas - traumatologas, endokrinologė, chirurgai, dermatovenerologai ir kiti. Taip pat sklandžiai atliekamos fizioterapijos paslaugos, kurias, įvertinę pacientų būklę, skiria gydytojai reabilitologai. Fizioterapijos korpuse atliekamos šios procedūros: magneto terapija, magnetolazeris, ultragarso terapija, trumpųjų bangų terapija, elektroterapija, Bioptron procedūros.

Kaip patekti pas Antrojo lygio gydytoją specialistą? 

Kreipkitės į savo šeimos ar vaikų ligų gydytoją, kuris įvertins Jūsų fizinę būklę ir, esant reikalui, išrašys siuntimą Antrojo lygio gydytojui specialistui. Sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI  – 8.00–12.00

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba
VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje, adresu V. Sirokomlės g. 8.

Naujininkų ir Salininkų klinikos šeštadienį nedirba.Aukštyn