Kviečiame studentus (būsimus gydytojus ir slaugytojus) baigusius 2-ą kursą ir vyresnius dirbti LITEXPO vakcinacijos centre, esančiu adresu: Laisvės pr. 5, Vilnius.

Darbo pobūdis:

- Darbas bendrosios praktikos slaugytojų komandoje vykdant COVID-19 vakcinaciją;

- Pacientų srautų valdymas;

- Darbas su informacine skiepijimo programa;

- Darbas 2 pamainomis: I pamaina nuo 7:00 iki 13:30 val. ir II pamaina nuo 13:30 iki 20:00 val.

Su studentais bus sudarytos darbo sutartys. Atlygis priklausys nuo darbo krūvio (0,5 ir 1,0 etato krūvis).

Prieš pradedant darbą vyks apmokymai.

Kontaktinis asmuo: L. Pozlevič,  telefonas (8 5) 260 6716. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI  – 8.00–12.00

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba
VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos Naujininkų klinikoje, adresu Dariaus ir Girėno g. 18, Vilnius.
Darbo laikas 8.00–12.00 val..

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje (V. Sirokomlės g. 8) ir Salininkų klinikoje  (P. Žvirkos g. 2) NEDIRBA.